VÄLKOMMEN TILL SRG HIMLEDALEN!

I vackra Himledalen finns tre föreningar som samarbetar kring dam- och ungdomsfotbollen Skällinge BK, Rolfstorps GIF och Grimeton IK.

Vilka vi är

Vårt mål

SRG Himledalen är till för alla – vi vill skapa gemenskap, glädje och engagemang. Så många som möjligt, så länge som möjligt i en så bra verksamhet som möjligt.

KALENDER​

KOMMANDE MATCHER

F2008/2009
SRG Himledalen Kungsbacka IF
Skällinge IP A-plan
11:00 - 13:00 14 Apr, 2024
F2008/2009
LGM-SRG Himledalen
Ryevi naturgräs (Långås)
18:30 - 20:00 17 Apr, 2024
F2010/2011
Träningmatch BOIS
Ankarvallen
11:00 - 13:00 20 Apr, 2024
P2014
Horredscupen 7-manna
Annan
10:00 - 15:15 21 Apr, 2024
F2010/2011
Träningsmatch Valinge
Grimtunet B-plan (9 manna)
18:00 - 20:00 24 Apr, 2024
P2007/08/09
SRG Himledalen - Värö United
Skällinge IP A
17:00 - 19:00 28 Apr, 2024
F2008/2009
Varbergs BoIS FC - SRG Himledalen
Påskbergsvallen B
17:00 - 19:00 28 Apr, 2024
F2010/2011
SRG Himledalen - Tvååkers IF Galtabäck
Grimtunet B-plan (9 manna)
16:30 - 18:30 01 May, 2024
F2014
SRG Himledalen - Onsala BK Vit
Gunnevi IP B
10:30 - 12:30 04 May, 2024
P2010/2011
SRG Himledalen - Åsa IF Gul
Grimtunet B
18:00 - 20:00 05 May, 2024
F2012
WRY - SRG Himledalen
Björkvallen
15:45 - 17:45 05 May, 2024
F2012
SRG Himledalen - Träslövsläge IF Vit
Gunnevi IP B
18:00 - 20:00 07 May, 2024
P2007/08/09
Valinge IF - SRG Himledalen
Valinge IP
18:30 - 20:30 08 May, 2024
F2010/2011
Derome-Åskloster FF - SRG Himledalen
Dersbovallen A
09:00 - 11:00 11 May, 2024
F2014
Särö Kullavik IF Blå - SRG Himledalen
Kullavik IP
16:30 - 18:30 12 May, 2024
P2010/2011
Lerkils IF Röd - SRG Himledalen
Ängås IP A
00:00 - 02:00 12 May, 2024
F2008/2009
SRG Himledalen - LGM
Grimtunet A
18:15 - 20:15 13 May, 2024
P2007/08/09
SRG Himledalen - Tölö IF
Grimtunet A
18:30 - 20:30 15 May, 2024
F2010/2011
Värö United - SRG Himledalen
Värö IP A
18:00 - 20:00 17 May, 2024
F2014
SRG Himledalen - Lerkils IF Röd
Gunnevi IP B
10:30 - 12:30 18 May, 2024
P2010/2011
SRG Himledalen - Onsala BK Blå
Grimtunet B
18:00 - 20:00 19 May, 2024
F2012
Veddige BK Derome - SRG Himledalen
Veddige IP B
09:30 - 11:30 19 May, 2024
P2007/08/09
Frillesås FF 2 - SRG Himledalen
Frillesås IP A
19:00 - 21:00 21 May, 2024
F2008/2009
Tofta GIF - SRG Himledalen
Lindvallen A
19:30 - 21:30 22 May, 2024
F2012
SRG Himledalen - BK Astrio Gul
Grimtunet B
16:30 - 18:30 26 May, 2024
F2014
Derome-Åskloster FF /Veddige BK - SRG Himledalen
Dersbovallen C
00:00 - 02:00 26 May, 2024
P2010/2011
Varbergs BoIS FC Grön - SRG Himledalen
Påskbergsvallen B
00:00 - 02:00 26 May, 2024
F2010/2011
SRG Himledalen - Särö Kullavik IF Grön
Skällinge IP B-plan (9 manna)
00:00 - 02:00 26 May, 2024
P2007/08/09
SRG Himledalen - Kungsbacka IF
Grimtunet A
18:30 - 20:30 27 May, 2024
F2010/2011
Träslövsläge IF - SRG Himledalen
Ankarvallen C
19:00 - 21:00 29 May, 2024
F2014
SRG Himledalen - Varbergs BoIS FC Grön
Gunnevi IP B
18:00 - 20:00 29 May, 2024
F2008/2009
SRG Himledalen - Lilla Träslövs FF
Grimtunet A
18:30 - 20:30 29 May, 2024
F2012
SRG Himledalen - Oskarströms IS
Grimtunet B
10:30 - 12:30 01 Jun, 2024
P2010/2011
SRG Himledalen - Tölö IF Svart
Grimtunet B
18:00 - 20:00 02 Jun, 2024
P2007/08/09
Derome-Åskloster FF - SRG Himledalen
Dersbovallen A
19:00 - 21:00 04 Jun, 2024
F2008/2009
SRG Himledalen - Apel99
Skällinge IP A
18:30 - 20:30 04 Jun, 2024
F2010/2011
Kungsbacka IF Vit - SRG Himledalen
Kungsbacka sportcenter 1
10:30 - 12:30 08 Jun, 2024
F2012
Träslövsläge Blå - SRG Himledalen
Ankarvallen D
10:00 - 12:00 08 Jun, 2024
F2014
Tölö IF Grön - SRG Himledalen
Hamravallen C1
00:00 - 02:00 09 Jun, 2024
P2010/2011
SRG Himledalen - Lilla Träslövs FF Blå
Grimtunet B
18:00 - 20:00 09 Jun, 2024
P2007/08/09
SRG Himledalen - Annebergs IF
Gunnevi IP A
18:30 - 20:30 10 Jun, 2024
F2008/2009
Halmstads BK F15 - SRG Himledalen
Halmstad Arena P2
00:00 - 02:00 12 Jun, 2024
F2014
SRG Himledalen - Lilla Träslövs FF Blå
Gunnevi IP B
10:30 - 12:30 16 Jun, 2024
P2007/08/09
Särö Kullavik IF 1 - SRG Himledalen
Särö IP A
17:00 - 19:00 16 Jun, 2024
F2010/2011
SRG Himledalen - Stafsinge IF /LGM
Grimtunet B
16:00 - 18:00 16 Jun, 2024
P2010/2011
Valinge IF - SRG Himledalen
Valinge IP
00:00 - 02:00 16 Jun, 2024
F2012
SRG Himledalen - DFK Hasko
Grimtunet B
11:00 - 13:00 16 Jun, 2024
F2010/2011
Åsa Cupen dag1
Åsa
08:00 - 17:00 29 Jun, 2024
F2010/2011
Åsa Cupen dag2
Åsa
08:00 - 17:00 30 Jun, 2024
F2010/2011
Eskilscupen dag 1
Helsingborg
09:00 - 19:00 01 Aug, 2024
F2010/2011
Eskilscupen dag 2
Helsingborg
09:00 - 19:00 02 Aug, 2024
F2010/2011
Eskilscupen dag 3
Helsingborg
09:00 - 19:00 03 Aug, 2024
F2010/2011
Eskilscupen dag 4
Helsingborg
09:30 - 10:30 04 Aug, 2024

STÖD OSS

Föreningskontakt