Maj 2024
lördag maj 4
- 10:30 – 12:30
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen - Onsala BK Vit (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Mattias
söndag maj 5
- 11:00 – 13:00
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen - Trönninge BK Rosa/Svart (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Elsa, Matilda
- 13:30 – 15:30
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen Svart - Lerkils IF Röd (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Ida, Maja
- 15:00 – 17:00
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen Vit - Derome-Åskloster FF (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Ida, Maja
- 18:00 – 20:00
-
Domaruppdrag P9mot9 SRG Himledalen - Åsa IF Gul (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Grimtunet B
Huvuddomare: Iris, Assisterande: Matilda, Cornelia
tisdag maj 7
- 18:00 – 20:00
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen - Träslövsläge IF Vit (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Zeb
- 18:00 – 20:00
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen - Tofta GIF Vit (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Grimtunet B
Iris
söndag maj 12
- 17:00 – 19:00
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen 2013 - Skrea IF F (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Wilmer
tisdag maj 14
- 18:00 – 20:00
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen - Särö Kullavik IF Gul (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Wilmer
lördag maj 18
- 10:30 – 12:30
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen - Lerkils IF Röd (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Wilmer
söndag maj 19
- 13:30 – 15:30
-
Domaruppdrag P7mot7 SRG Himledalen Svart - Onsala BK Gul (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Miller, Viktor
- 15:00 – 17:00
-
Domaruppdrag P7mot7SRG Himledalen Vit - Träslövsläge IF Vit (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
Miller, Viktor
- 18:00 – 20:00
-
Domaruppdrag P9mot9 SRG Himledalen - Onsala BK Blå (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Grimtunet B
Huvuddomare: Amanda, Assisterande: Nova, Cornelia
söndag maj 26
- 10:00 – 12:00
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen - Stafsinge IF (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Grimtunet B
Nova
- 16:00 – 18:00
-
Domaruppdrag F9mot9 SRG Himledalen - Tölö IF Grön (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Skällinge IP B
Huvuddomare: Nova, Assisterande: Matilda, Lova
- 16:30 – 18:30
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen - BK Astrio Gul (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Grimtunet B
SRG Himledalen – BK Astrio Gul
onsdag maj 29
- 18:00 – 20:00
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen - Varbergs BoIS FC Grön (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
SRG Himledalen – Varbergs BoIS FC Grön
Juni 2024
lördag juni 1
- 10:30 – 12:30
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen - Oskarströms IS (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Grimtunet B
SRG Himledalen – Oskarströms IS
söndag juni 2
- 10:00 – 12:00
-
Domaruppdrag F7mot7 SRG Himledalen 2013 - Varbergs BoIS FC Svart (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
SRG Himledalen 2013 – Varbergs BoIS FC Svart
- 13:30 – 15:30
-
Domaruppdrag p7mot7 SRG Himledalen Svart - Lilla Träslövs FF Blå (Domare, SRG Himledalen Fotboll)Gunnevi IP B
SRG Himledalen Svart – Lilla Träslövs FF Blå